• CBD Isolate

  CBD Isolate

  CBD izoluar është një ekstrakt shumë purifikuar dhe kristalor CBD rrjedh nga kërp industrial (THC <0.3%).
 • CBD Oil

  CBD Oil

  Vaj CBD për shitje është bërë nga s nxjerrjen CBD prej kërpit industrial (THC <0,3%), pastaj diluting atë me një vaj zgarë si vaj kokosit apo kërp farë.

Yuxi Hongbao Bioteknologji Co, Ltd

Aktualisht, kompania e

prodhimi mujore është 400 kg.

 • Grua e re Përgatitja homeopatik Medicine nga Marijuana
 • 3434441
 • 343434111
 • 343441

Laboratori Place
In praktikuar mjekësi

Yuxi Hongbao Bioteknologji Co, Ltd ishte themeluar në fabrikën 2015.The është e vendosur në Yuxi City, Yunnan Province, të angazhuar kryesisht në përpunimin dhe nxjerrjen e kërpit industrial. Produktet kryesore janë seri cannabidiol, duke përfshirë CBD izoluar, vaj CBD, CBD Vape. Burimi i cannabidiol është kërp industrial organik. Produktet kryesore janë seri cannabidiol, duke përfshirë CBD izoluar, vaj CBD, CBD Vape. Burimi i cannabidiol është kërp industrial organik. Kompania miraton një proces unik e prodhimit për të siguruar 100% aktivitetin bimore e ekstrakteve CBD. Procesi mund të arrijë një pastërti prej 99.5% ose më shumë, dhe kaloi autoritative ...

Na kontaktoni për më shumë informacion ose të rezervoni një takim
Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat!